CAGLIERO11 e INTENZIONE MISSIONARIA SALESIANA - SETTEMBRE 2016 UKR

Intenzione preghieraScarica il file zip Cagliero11 Scarica il file zip

 

 


М ісіонерська 147-а група! Ми єднаємося, як родина у прекрасному місіонерському Magnificat: Господь зробив щось неймовірне! Як і щороку, передусім слово цифрам. З часу першої групи, яку Отець Боско благословив на Вальдокко, це вже 147-а група.

Загальна кількість за цей період—11 тис. SDB. Цього року їде 19 співбратів. Найстаршому 44 роки, наймолодшому—23. середній вік: 29 років.

14 асистентів; 2 брата-коадьютора; 3 священики, з яких одного щойно рукоположено. Розподіл по континентам: Африка висилає 6, отримує 4; Америка висилає 3, отримує 5; Азія: 8 і 3 відповідно; Європа: 2 і 5; Океанія отримує двох братів.

CЯк бачимо, місія ad gentes продовжується всюди. Кожна Провінція має давати і отримувати. Бідні на покликання Провінції не мають шкодувати у своїй убогості. Багаті ж у цьому аспекті Провінції, нехай продовжують готувати місце для нових місіонерів, щоб усі ми збагатилися пророцтвом вселенського братерства. Дякую!

о. Гільєрмо Базаньєс SDB Радник у справах місій Titolo notiziario

Nome società

N. 93 - вересень 2016

Бюлетень Салезіянської Місіонерської Анімації Видання Місіонерського Сектору для Салезіянських спільнот і друзів Салезіянських місій

“ … Місіонери завжди несуть звістку спасіння; не тільки ті, які їдуть далеко, але й всі ми, місіонери християни, які говоримо про спасіння. Це дар Ісуса Христа через Святого Духа…

Як Христовий учень має здійснювати цю місію? Передусім він має усвідомлювати складність, а деколи й ворожість цієї дійсності, яка на нього чекає. Христос не жаліє слів, коли говорить про це, Він каже: «Ось я вас посилаю, як ягнят між вовки» (Лк, 10,3). Безсумнівно.

Ворожість завжди передувала переслідуванню християн; і Христос знає, що місіонерській діяльності перешкоджає зло. Саме тому служитель Євангелія має звільнитися від будь-яких людських обумовлень, не беручи ні калитки, ні торби, ні сандалів (див. Лк. 10,4), згідно з порадою Христа, щоб довіритися лише силі Хреста Спасителя. Це означає відмовитися від будь-яких особистих мотивацій— кар’єра чи прагнення слави—щоб стати покірним знаряддям спасіння через жертву Ісуса Христа.

…Нам дуже потрібні християни, які радісно свідчать Євангеліє у повсякденному житті. Послані Христом апостоли “повернулись з радістю” (Лк, 10,17). Коли ми так чинимо, серце сповнюється радістю. І цей вислів нагадує мені, наскільки Церква радіє, коли її сини отримують благу вість завдяки посвяті багатьох чоловіків і жінок, які щодня звіщають Євангеліє: священики—ті парохи, яких ми всі знаємо, сестри, місіонери і місіонерки… І у мене виникає питання: дорога молоде, скільки з вас, присутніх тут сьогодні на Площі, відчувають заклик господа слідувати за Ним? Не бійтеся! Мужньо несіть іншим це світло апостольського запалу, яку ми отримали від наших вірних попередників.

Через заступництво Пресвятої Діви Марії молімо Господа, щоб у Церкві ніколи не забракло щедрих сердець, які докладаються всіх зусиль для того, щоб донести іншим любов і лагідність Небесного Отця.

Папа Франциск Angelus, 3 липня 2016

НЕ БІЙТЕСЯ! БУДЬТЕ МІСІОНЕРАМИ! Ñàëåçiÿíñüêå Ìiñiéíå Íàìiðåííÿ

В історії нашого Згромадження місіонерські групи ‘ad gentes’, ‘ad exteros’ і ‘ad vitam’ ставали конкретним досвідом цього суттєвого аспекту харизми Отця Боско. Молімося, щоб ця місіонерська група сприяла апостольському запалу і радості євангелізації серед Салезіян, стаючи джерелом нових салезіянських покликань.

Свідчення салезіянської місіонерської святості Отець П'єрлуїджі Камероні, SDB, Генеральний Постулятор в справах канонізації святих

Слуга Божий о. Карло Брага (1889-1971), місіонер у Китаї та на Філіппінах, писав в одному листі у 1964 році: “Я повинен маю бути настільки світим, щоб свідчити милосердя, доброту та поміркованість Божественного Спасителя: я маю пожертвувати собою аж до смерті задля тих, кого мені довірено! Я усвідомлюю, наскільки потрібно для спасіння, відкуплення і відновлення крові та самопожертви! Я прошу вас допомогти мені в цьому служіння, щоб воно стало плідним, а Кров Христа не стала пролитою надаремно! Сам я не впораюся, адже я, як крапля в океані, і я маю відчувати підтримку героїчних і щедрих душ!”.

Щоб 147-а місіонерська група поширювала місіонерський дух і ентузіазм покликання у всьому Салезіянському Згромадженні.

Члени 147-ї місіонерської групи

Ім’я Провінція Місце призначення

1. о. Fidélius Marie ADJANOHOUN AFO Перу (PER)

2. бр. José Maria CASTILLO VERGARA FIN Бразилія (BMA)

3. с. Nicholas CHIBUEZE AFW Тайвань (CIN)

4. с. Paulraj CHINNAPPAN INM Парагвай (PAR)

5. о. Gabriel CRUZ MEM Пакістан (FIS)

6. с. José Wilker FRANÇA DA SILVA BRE Болгарія (CEP)

7. с. Cirilo Patricio DE DEUS ITM Бельгія (BEN)

8. о. Mario DOS SANTOS ITM Монголія (VIE)

9. с. Julião DOS SANTOS ITM Папуа Нова Гвінея (PGS)

10. о. Sławomir DRAPIEWSKI PLO Бразилія (BMA)

11. с. Emmanuel ILODIGWE AFW Угорщина (UNG)

12. с. Ilunga Martin Pacifique KALWIBA AFC Туніс (ISI)

13. с. Jean-Paul MUTOMBO AFC Болгарія (CEP)

14. с. Harinala Hugue Romel RANDRIAMALALATIANA MDG Парагвай (PAR)

15. с. Augusto RODRIGUES DE SOUZA BMA Мозамбік (MOZ)

16. с. Vincent Vinh Hien TRAN VIE Проект Європа

17. с. Joseph Phuc Huu DANG VIE Нігерія (AFW)

18. с. Paul Ky Quan Dai TRAN VIE Нігерія (AFW)

19. бр. Reto WANNER GER Папуа Нова Гвінея (PGS)